domů > produkty > Pásky, lepidla, materiály > Páska > 1.5-5-9495MP
1.5-5-9495MP
1.5-5-9495MP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1.5-5-9495MP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1.5-5-9495MP
Výrobce 3M
Popis TAPE DBL COATED CLR 1 1/2"X 5YDS
(v amerických dolarech)
5 pcs
Product parameter
Part Number 1.5-5-9495MP Výrobce 3M
Popis TAPE DBL COATED CLR 1 1/2"X 5YDS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8120 pcs Datový list 9492MP, 9495B,MP,MPF Datasheet
Kategorie Pásky, lepidla, materiály Šířka 1.50" (38.10mm) 1 1/2"
Používání - Tloušťka - podložka, nosič 0.0028" (2.8 mils, 0.071mm)
Tloušťka - lepidlo 0.0029" (2.9 mils, 0.074mm) Tloušťka 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm)
Teplotní rozsah 250°F (121°C) Max Tape Type Double Coated, Double Sided