150220-2000-RB-WD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 150220-2000-RB-WD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 150220-2000-RB-WD |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | 2MM BOARDMOUNT SOCKET 20 POSITIO |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 150220-2000-RB-WD | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | 2MM BOARDMOUNT SOCKET 20 POSITIO | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5083 pcs | Datový list | 1502 Series Datasheet1502 Series Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 500VDC |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board or Cable |
| Série | 1502 | Rozteč řádků - Párování | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Párování | 0.079" (2.00mm) | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Ostatní jména | 00051119919639 00076308789145 05111991963 7010315406 70200302522 80001211277 |
Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 20 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Diferenciální přenos dat | Thermoplastic | Výška izolace | 0.183" (4.65mm) |
| Izolační barva | Black | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Pick and Place | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 1A |
| Typ kontaktu | Female Socket | Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy | Délka kontaktu - příspěvek | - |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin | Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle | Aplikace | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
150218-2020-RB-WD - Výrobci:
3M - Popis:
2MM BOARDMOUNT SOCKET 18 POSITIO - Na skladě:
- Část#:
150220-2000-RB - Výrobci:
3M - Popis:
CONN 20POS 2MM SOCKET STR PC SMD - Na skladě:
150218-2020-RB - Výrobci:
1502160000 - Výrobci:
Weidmuller - Popis:
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM - Na skladě:
15022 - Výrobci:
Keystone Electronics Corp. - Popis:
BOARD TERM MINI TURRET DL 50POS - Na skladě:
CONN 18POS 2MM SOCKET VERT PC MT - Na skladě: