2214-96MMX55M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2214-96MMX55M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2214-96MMX55M |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | MASKING TAPE PAPER 96MM X 55M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 2214-96MMX55M | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | MASKING TAPE PAPER 96MM X 55M | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5961 pcs | Datový list | 2214 Series |
| Kategorie | Pásky, lepidla, materiály | Tloušťka - podložka, nosič | - |
| Tloušťka | 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm) | tepelný odpor | Crepe Paper |
| Tape Width - Max | - | Tape Type | 150°F (66°C) - 30 minutes |
| páska v ceně | Masking | stínění | 180' (55.0m) 60 yds |
| Série | 2214 | Rozměr šroubu | Rubber |
| Tloušťka materiálu | 3.78" (96.00mm) | Výrobní číslo výrobce | 2214-96MMX55M |
| Popis | MASKING TAPE PAPER 96MM X 55M | Barva | Natural |
| Typ kabelu | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
2214 - Výrobci:
Keystone Electronics Corp. - Popis:
HEX STANDOFF #6-32 ALUMINUM 2" - Na skladě: