2307-36MMX55M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2307-36MMX55M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2307-36MMX55M |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | TAPE MASKING NATURAL 1.42"X 60YD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 2307-36MMX55M | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 18889 pcs | Datový list | 2307 Series |
| Kategorie | Pásky, lepidla, materiály | Šířka | 1.42" (36.00mm) |
| Používání | Paint Masking | Tloušťka - podložka, nosič | - |
| Tloušťka - lepidlo | - | Tloušťka | 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm) |
| Teplotní rozsah | 200°F (93°C) - 30 minutes | Tape Type | Masking |
| Doba trvanlivosti | Date of Manufacture | Skladovatelnost | 12 Months |
| Série | 2307 | Obal | Roll |
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks | Délka | 180' (55.0m) 60 yds |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Barva | Natural |
| Zálohování, Carrier | Crepe Paper | Lepidlo | Rubber |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
2307-5211-TG - Výrobci:
3M - Popis:
PIN STRIP HEADER 7 PIN RIGHT ANG - Na skladě:
- Část#:
2307-4-00-50-00-00-07-0 - Výrobci:
Mill-Max - Popis:
TERM TURRET DOUBLE L=4.72MM - Na skladě:
128582
2307-2-00-01-00-00-07-0 - Výrobci:
Mill-Max - Popis:
114235
TERM TURRET DBL - Na skladě:
2307-6111-TG - Výrobci:
3M - Popis:
PIN STRIP HEADER 7 PIN STRAIGHT - Na skladě:
2307-48MMX55M - Výrobci:
TAPE MASKING NATURAL 1.89"X 60YD - Na skladě:
2307-12MMX55M - Výrobci:
TAPE MASKING NATURAL 0.47"X 60YD - Na skladě:
TERM TURRET DBL - Na skladě:
TAPE MASKING NATURAL 0.71"X 60YD - Na skladě: