3732-48MMX100M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 3732-48MMX100M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 3732-48MMX100M |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | TAPE BOX SEALING 48MMX100M TAN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 3732-48MMX100M | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | TAPE BOX SEALING 48MMX100M TAN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4364 pcs | Datový list | 3732, 34 |
| Kategorie | Pásky, lepidla, materiály | Tloušťka - podložka, nosič | 0.0009" (0.9 mils, 0.023mm) |
| Tloušťka | 0.0025" (2.5 mils, 0.064mm) | tepelný odpor | Polypropylene Film |
| Tape Width - Max | 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm) | Tape Type | - |
| páska v ceně | Box Sealing - Printed | stínění | 328' (100m) 109.3 yds |
| Série | Scotch® 3732 | Rozměr šroubu | Rubber |
| Stav RoHS | Roll | Ostatní jména | 0 00 51135 31943 7 CT060858702 |
| Tloušťka materiálu | 1.89" (48.00mm) | Výrobní číslo výrobce | 3732-48MMX100M |
| Popis | TAPE BOX SEALING 48MMX100M TAN | Barva | Tan, Red Print |
| Typ kabelu | Packaging, Sealing, Splicing |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
373164 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL, SPLICE - Na skladě:
226
- Část#:
37321000410 - Výrobci:
Hamlin / Littelfuse - Popis:
FUSE BOARD MNT 10A 250VAC RADIAL - Na skladě:
Hamlin / Littelfuse - Popis:
FUSE BOARD MOUNT 8A 250VAC RAD - Na skladě:
FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD - Na skladě:
3731PG-1X3-22LB - Výrobci:
3M - Popis:
HOT MELT ADHESIVE 3731 PG, 1 IN - Na skladě: