5-9495LE-1.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 5-9495LE-1.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 5-9495LE-1.5 |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | TAPE DBL COAT CLR 1 1/2" DIA 5PK |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 5-9495LE-1.5 | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 7726 pcs | Datový list | 9474LE,9495LE Series |
| Kategorie | Pásky, lepidla, materiály | Šířka | 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia |
| Používání | Bonding | Tloušťka - podložka, nosič | 0.0047" (4.7 mils, 0.119mm) |
| Tloušťka - lepidlo | 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm) | Tloušťka | 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm) |