domů > produkty > Pásky, lepidla, materiály > Páska > 8934-18MMX55M
8934-18MMX55M
8934-18MMX55M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8934-18MMX55M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 8934-18MMX55M
Výrobce 3M
Popis TAPE FILAMENT CLEAR 0.71"X 60YDS
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 8934-18MMX55M Výrobce 3M
Popis TAPE FILAMENT CLEAR 0.71"X 60YDS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25860 pcs Datový list 8934 Tartan™ Utility Filament Tape
Kategorie Pásky, lepidla, materiály Šířka 0.71" (18.00mm)
Používání General Purpose Tloušťka - podložka, nosič -
Tloušťka - lepidlo - Tloušťka 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)