8958-50MMX50M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8958-50MMX50M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8958-50MMX50M |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | TAPE PACKAGING 50MM X 50M RUBBER |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | 8958-50MMX50M | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | TAPE PACKAGING 50MM X 50M RUBBER | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5312 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Pásky, lepidla, materiály | Tloušťka - podložka, nosič | - |
| Tloušťka | - | tepelný odpor | - |
| Tape Width - Max | - | Tape Type | - |
| páska v ceně | Masking | stínění | 164' (50.0m) 54.7 yds |
| Série | - | Rozměr šroubu | Rubber |
| Stav RoHS | Roll | Tloušťka materiálu | 1.97" (50.00mm) |
| Výrobní číslo výrobce | 8958-50MMX50M | Popis | TAPE PACKAGING 50MM X 50M RUBBER |
| Barva | - | Typ kabelu | Packaging |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
8957040000 - Výrobci:
Weidmuller - Popis:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 48V - Na skladě:
- Část#:
8957190000 - Výrobci:
Weidmuller - Popis:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 110V - Na skladě:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 110V - Na skladě:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V - Na skladě:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 48V - Na skladě:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V - Na skladě:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V - Na skladě:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 12V - Na skladě:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V - Na skladě:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V - Na skladě: