8P15-E001
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8P15-E001 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8P15-E001 |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | 8P15-E001 | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5778 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | 250V | Ukončení | Solder Cup |
| Shell Size, Layout Connector | 2 (DA, A) | Shell Materiál, Finish | Steel |
| Série | 8000 | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 00051115598173 05111559817 70010028549 |
Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 15 |
| Typ montáže | Panel Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Thermoplastic |
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Funkce | Filter, Grounding Indents |
| Detailní popis | 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 3A |