953238-2000-AR-PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 953238-2000-AR-PR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 953238-2000-AR-PR |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CONN SOCKET 38POS 2MM VERT SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 953238-2000-AR-PR | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN SOCKET 38POS 2MM VERT SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5131 pcs | Datový list | 95x Series Datasheet9532xx-20x0-AR-xx Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 1000VDC |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board |
| Série | 953 | Rozteč řádků - Párování | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Párování | 0.079" (2.00mm) | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Ostatní jména | 0 00 51111 04429 2 DE500030726 S0 00 51111 04429 2 |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 38 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Diferenciální přenos dat | Thermoplastic | Výška izolace | 0.169" (4.30mm) |
| Izolační barva | Black | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Pick and Place | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | 38 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 1A |
| Typ kontaktu | Female Socket | Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy | Délka kontaktu - příspěvek | - |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin | Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Bottom or Top Entry | Aplikace | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
953236-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN HEADER 26POS VERT TIN .100 - Na skladě: