957212-2000-AR-PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 957212-2000-AR-PR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 957212-2000-AR-PR |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CONN HDR 12POS 2MM VERT SMD GOLD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 8000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 957212-2000-AR-PR | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HDR 12POS 2MM VERT SMD GOLD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 54241 pcs | Datový list | 957 Series |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall | Série | 957 |
| Rozteč řádků - Párování | 0.079" (2.00mm) | Pitch - Párování | 0.079" (2.00mm) |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Celková délka kontaktu | - |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 12 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Výška izolace | 0.220" (5.60mm) | Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | Keying Slot, Pick and Place |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | Connector Header Surface Mount 12 position 0.079" (2.00mm) |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1A | Typ kontaktu | Male Pin |