CTB-20-P50
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CTB-20-P50 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CTB-20-P50 |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | TOOL |
| Stav volného vedení / RoHS | Neuplatňuje se / Neuplatňuje se |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | CTB-20-P50 | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | TOOL | Stav volného vedení / RoHS | Neuplatňuje se / Neuplatňuje se |
| Dostupné množství | 133 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Nástroje | Hmotnost | - |
| Typ nástroje | - | Série | - |
Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
CTB-B-B-04 - Výrobci:
Carling Technologies - Popis:
CIR BRKR THRM 4A 250VAC 50VDC - Na skladě: