domů > produkty > Sestavy kabelů > Obdélníkové sestavy kabelů > M3CWK-1006J
M3CWK-1006J
M3CWK-1006J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M3CWK-1006J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number M3CWK-1006J
Výrobce 3M
Popis IDC CABLE - MKC10K/MC10G/MPL10K
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number M3CWK-1006J Výrobce 3M
Popis IDC CABLE - MKC10K/MC10G/MPL10K Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Sestavy kabelů Používání -
stínění Unshielded Série -
Pitch - Konektor 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Počet řádků 2 Počet poloh 10
Délka 0.500' (152.40mm, 6.00") Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Polarizing Key (Socket); Flange, Polarizing Key (Plug) Detailní popis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")