domů > produkty > Sestavy kabelů > Obdélníkové sestavy kabelů > M3WWK-6006J
M3WWK-6006J
M3WWK-6006J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M3WWK-6006J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number M3WWK-6006J
Výrobce 3M
Popis IDC CABLE - MPL60K/MC60G/MPL60K
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number M3WWK-6006J Výrobce 3M
Popis IDC CABLE - MPL60K/MC60G/MPL60K Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Sestavy kabelů Používání -
stínění Unshielded Série -
Pitch - Konektor 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Počet řádků 2 Počet poloh 60
Délka 0.500' (152.40mm, 6.00") Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Flange, Polarizing Key Detailní popis 60 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")