MNG18-187DFIK
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MNG18-187DFIK s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MNG18-187DFIK |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MNG18-187DFIK | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 143636 pcs | Datový list | Terminals, Kits, Tools Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Ukončení | Crimp | Terminal Type | Standard |
| Karta Šířka | 0.187" (4.75mm) | Karta Tloušťka | 0.020" (0.51mm) |
| Tab Length | - | Série | Scotchlok™ |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks | Délka - Celkově | 0.810" (20.57mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | izolace Průměr | 0.145" (3.68mm) |
| Izolace | Fully Insulated | rod | Female |
| Funkce | - | Detailní popis | 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated |