MNHU10-250DFIK
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MNHU10-250DFIK s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MNHU10-250DFIK |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MNHU10-250DFIK | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 98105 pcs | Datový list | MNHU10/14/18-250DFI |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Ukončení | Crimp | Terminal Type | Standard |
| Karta Šířka | 0.250" (6.35mm) | Karta Tloušťka | 0.032" (0.81mm) |
| Tab Length | - | Série | Scotchlok™ |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 4 Weeks | Délka - Celkově | 1.200" (30.48mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | izolace Průměr | 0.165" (4.19mm) |
| Izolace | Fully Insulated Heat Shrink | rod | Female |
| Funkce | Butted Seam | Detailní popis | 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated Heat Shrink |