MNU14-156DFIK
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MNU14-156DFIK s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MNU14-156DFIK |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CONN TERM RCPT 14-16AWG CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MNU14-156DFIK | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN TERM RCPT 14-16AWG CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Ukončení | Crimp | Terminal Type | Female, Receptacle (Socket) |
| Série | Scotchlok™ | Obal | Bulk |
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - Izolace | Polyamide (PA), Nylon | Délka - Celkově | 1.020" (25.91mm) |
| Délka - Barrel | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| izolace Průměr | 0.170" (4.32mm) | Izolace | Fully Insulated |
| Funkce | - | Průměr - Barrel | 0.156" (3.96mm) |