MP2-HS120-51
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MP2-HS120-51 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MP2-HS120-51 |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CONN SHROUD 2-FB 120POS 5ROW |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 400 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MP2-HS120-51 | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN SHROUD 2-FB 120POS 5ROW | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 27914 pcs | Datový list | MP2-HS Series |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | MP2 |
| stoupání | 0.079" (2.00mm) | Obal | Tube |
| Ostatní jména | 05111157178 15030340416 5111157178 51111571781 MP2HS12051 |
Počet řádků | 5 |
| Počet poloh | 120 | Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Varies by Contact | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | - | Detailní popis | 120 Position Shroud for Male Pins Connector Beige Varies by Contact Backplane |