P50L-040S-B-DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P50L-040S-B-DA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P50L-040S-B-DA |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CONN SOCKET 40POS .050" STR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 208 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | P50L-040S-B-DA | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN SOCKET 40POS .050" STR | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 23569 pcs | Datový list | P50L Series Vert. Stacking Low Profile Plug |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | Pak 50, P50L |
| stoupání | 0.050" (1.27mm) | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 80000923880 | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 40 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Pářil stohování Heights | 8mm, 10mm |
| Výška nad Board | 0.252" (6.40mm) | Funkce | Board Lock, Flange |
| Detailní popis | 40 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold | Kontakt Finish Tloušťka | Flash |