P50LE-100P1-SML-DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P50LE-100P1-SML-DA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P50LE-100P1-SML-DA |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CONN PLUG 100POS VERT SMD .05 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 204 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | P50LE-100P1-SML-DA | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG 100POS VERT SMD .05 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 14210 pcs | Datový list | P50LE Series Plug |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Cable/Wire |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall | Série | Pak 50, P50LE |
| Rozteč řádků - Párování | - | Pitch - Párování | 0.050" (1.27mm) |
| Obal | Bulk | Celková délka kontaktu | - |
| Ostatní jména | 5111174113 51111741139 7010318685 80000907263 P50LE100P1SMLDA |
Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 100 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Výška izolace | 0.197" (5.00mm) | Izolační barva | Brown |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | Board Guide |
| upevňovací Type | Latch Holder | Detailní popis | Connector Header Surface Mount 100 position 0.050" (1.27mm) |
| Jmenovitá hodnota proudu | 0.5A | Typ kontaktu | Center Strip Contact |