SK-35DT-PI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SK-35DT-PI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SK-35DT-PI |
|---|---|
| Výrobce | 4D Systems |
| Popis | KIT ULCD-35DT-PI USD4GB UUSBPA5 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SK-35DT-PI | Výrobce | 4D Systems |
|---|---|---|---|
| Kategorie | Optoelektronika | Oblast zobrazení | 48.96mm W x 73.44mm H |
| Dotyková obrazovka | Resistive | Série | - |
| Ostatní jména | 1613-1052 SK35DTPI |
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Rozhraní | TTL |
| Grafické barvy | Red, Green, Blue (RGB) | dot Size | - |
| dot Pixels | 480 x 320 (HVGA) | Rozteč bodů | 0.15mm W x 0.15mm H |
| Typ displeje | TFT - Color | Zobrazovací mód | Transmissive |
| Velikost úhlopříčky obrazovky | 3.5" (88.90mm) | Detailní popis | Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA) |