domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > ADP151ACBZ-2.1-R7
ADP151ACBZ-2.1-R7
ADP151ACBZ-2.1-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ADP151ACBZ-2.1-R7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ADP151ACBZ-2.1-R7
Výrobce ADI (Analog Devices, Inc.)
Popis IC REG LINEAR 2.1V 200MA 4WLCSP
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number ADP151ACBZ-2.1-R7 Výrobce ADI (Analog Devices, Inc.)
Popis IC REG LINEAR 2.1V 200MA 4WLCSP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 109638 pcs Datový list ADP151 Series
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) -
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.1V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 5.5V Dodavatel zařízení Package 4-WLCSP (0.76x0.76)
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 4-WFBGA, WLCSP
PSRR - Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména ADP151ACBZ-2.1-R7TR
ADP151ACBZ21R7
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.1V 200mA 4-WLCSP (0.76x0.76) Proud - Supply (Max) 350µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 20µA Current - Výstup 200mA