74F657SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 74F657SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 74F657SC |
|---|---|
| Výrobce | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Popis | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 74F657SC | Výrobce | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4044 pcs | Datový list | 74F657 |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Dodavatel zařízení Package | 24-SOIC | Série | 74F |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ výstupu | 3-State | Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Počet elementů | 1 | Počet bitů na Element | 8 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Aktuální - Výstup High, Low | 3mA, 24mA | Číslo základní části | 74F657 |