FSAM10SH60
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FSAM10SH60 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FSAM10SH60 |
|---|---|
| Výrobce | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Popis | IC SMART POWER MOD 10A SPM32-AA |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | FSAM10SH60 | Výrobce | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | IC SMART POWER MOD 10A SPM32-AA | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5919 pcs | Datový list | FSAM10SH60 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Izolace | 2500Vrms |
| Napětí | 600V | Typ | IGBT |
| Série | SPM® | Paket / krabice | 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) |
| Detailní popis | Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) | Aktuální | 10A |