domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - Zener - Single > MM3Z75VC
MM3Z75VC
MM3Z75VC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MM3Z75VC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MM3Z75VC
Výrobce AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Popis DIODE ZENER 75V 200MW SOD323F
(v amerických dolarech)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
30000 pcs75000 pcs150000 pcs
Product parameter
Part Number MM3Z75VC Výrobce AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Popis DIODE ZENER 75V 200MW SOD323F Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3457379 pcs Datový list MM3Z2V4C-MM3Z75VC
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Zener (nom) (Vz) 75V
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1V @ 10mA Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package SOD-323F Série -
Power - Max 200mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-90, SOD-323F Ostatní jména MM3Z75VCTR
Provozní teplota -65°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance (Max) (ZZT) 240 Ohms
Detailní popis Zener Diode 75V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323F Proud - zpìtný únikový @ Vr 45nA @ 52.5V