CRGH0805F412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CRGH0805F412R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CRGH0805F412R |
|---|---|
| Výrobce | AMP Connectors / TE Connectivity |
| Popis | RES SMD 412 OHM 1% 1/3W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CRGH0805F412R | Výrobce | AMP Connectors / TE Connectivity |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 412 OHM 1% 1/3W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm) | Série | CRGH, Neohm |
| Režim panel | 412 Ohms | Příkon (W) | 0.333W, 1/3W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | 5-1879509-7 5-1879509-7-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | - |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 412 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film |