1LS098-15.0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1LS098-15.0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1LS098-15.0 |
|---|---|
| Výrobce | APEM Inc. |
| Popis | CAP TACTILE ROUND BLK/RED LENS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1LS098-15.0 | Výrobce | APEM Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TACTILE ROUND BLK/RED LENS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 65609 pcs | Datový list | MEC Catalog5E/5G + 1SS/1IS/1LS Datasheet |
| Kategorie | Spínače | Typ přepínače | Tactile |
| Velikost | 6.50mm Dia x 15.00mm H | Tvar | Round |
| Série | Multimec® | Ostatní jména | 1LS098150 679-2598 |
| Typ montáže | Snap Fit | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Osvětlení | Illumination Opening |
| Pro použití s / příbuzné výrobky | Multimec® Series | Funkce | - |
| Detailní popis | Round Tactile Switch Cap Black, Red Lens Snap Fit | Barva | Black, Red Lens |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
1LS10-L - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V - Na skladě: