420093B14
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 420093B14 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 420093B14 |
|---|---|
| Výrobce | APEM Inc. |
| Popis | KNOB KNURLED 0.250" METAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 420093B14 | Výrobce | APEM Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | KNOB KNURLED 0.250" METAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 44716 pcs | Datový list | Control Knobs, Aluminum |
| Kategorie | Hardware, spojovací materiál, příslušenství | Typ | Knurled, Straight |
| Styl | Cylindrical | Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Série | 42009 | Ostatní jména | 420093B1/4 420093B1/4-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál | Metal |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Indikátor | Line on Top |
| Výška | 0.551" (14.00mm) | Funkce | 6-32 Set Screw |
| Průměr | 1.280" (32.51mm) | Barva | Black |