KB500B18AL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KB500B18AL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KB500B18AL |
|---|---|
| Výrobce | APEM Inc. |
| Popis | KNOB KNURLED 0.125" METAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | KB500B18AL | Výrobce | APEM Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | KNOB KNURLED 0.125" METAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 38368 pcs | Datový list | Control Knobs, Aluminum |
| Kategorie | Hardware, spojovací materiál, příslušenství | Typ | Knurled, Straight |
| Styl | Cylindrical | Shaft Size | 0.125" (3.18mm) |
| Série | KB | Ostatní jména | KB500B1/8AL KB500B1/8AL-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál | Metal |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Indikátor | Line on Top |
| Výška | 0.791" (20.10mm) | Funkce | 6-32 Set Screw (2) |
| Průměr | 0.500" (12.70mm) | Barva | Black |