P36101L254
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P36101L254 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P36101L254 |
|---|---|
| Výrobce | APEM Inc. |
| Popis | SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 24V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | P36101L254 | Výrobce | APEM Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 24V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 15555 pcs | Datový list | P36(S) Series Datasheet |
| Kategorie | Spínače | prací | Yes |
| napìtí | 24VDC | styl koncovky | PC Pin |
| Série | P36 | stoupání | 0.100" (2.54mm), Full |
| Obal | Tube | Provozní teplota | -50°C ~ 125°C |
| Počet poloh | 10 | Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | mechanické Life | 10,000 Cycles |
| Délka | 0.291" (7.40mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška nad Board | 0.291" (7.39mm) | Funkce | Sealed - Flux Protection |
| elektrická životnost | - | Detailní popis | Dip Switch BCD 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 100mA 24VDC |
| Jmenovitá hodnota proudu | 100mA | Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |