domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > 103-331GS
103-331GS
103-331GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 103-331GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 103-331GS
Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 6675 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number 103-331GS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6675 pcs Datový list 103(R) Series
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ -
Tolerance ±2% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) stínění Unshielded
Série 103 hodnocení -
Q @ Freq 25 @ 25MHz Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Nonstandard, 2 Lead Ostatní jména 103-331GS TR 2000
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 330nH
Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvence - Self Resonant 300MHz
Detailní popis 330nH Unshielded Inductor 645mA 235 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 235 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 645mA Proud - Saturace -