103R-822HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 103R-822HS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 103R-822HS |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 103R-822HS | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 10346 pcs | Datový list | 103(R) Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±3% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 103R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 22 @ 7.9MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard, 2 Lead | Ostatní jména | 103R-822HS TR 2000 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz | indukčnost | 8.2µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.075" (1.91mm) | Frekvence - Self Resonant | 48MHz |
| Detailní popis | 8.2µH Unshielded Inductor 195mA 2.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead | DC Resistance (DCR) | 2.5 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 195mA | Proud - Saturace | - |