105-121FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 105-121FS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 105-121FS |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 105-121FS | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4693 pcs | Datový list | 105(R),108(R) Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±1% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 105 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 40 @ 25MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard, 2 Lead | Ostatní jména | 105-121FS TR 2000 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Iron |
| Frekvence indukčnosti - test | 25MHz | indukčnost | 120nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.075" (1.91mm) | Frekvence - Self Resonant | 500MHz |
| Detailní popis | 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead | DC Resistance (DCR) | 140 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 830mA | Proud - Saturace | - |