160-101HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 160-101HS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 160-101HS |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 160-101HS | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 2745 pcs | Datový list | 160(R) Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±3% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 160 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 50 @ 25MHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | 2-SMD | Ostatní jména | 160-101HS BULK 50 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Iron |
| Frekvence indukčnosti - test | 25MHz | indukčnost | 100nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.080" (2.03mm) | Frekvence - Self Resonant | 600MHz |
| Detailní popis | 100nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD | DC Resistance (DCR) | 75 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.295A | Proud - Saturace | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
160-10-652-00-001000 - Výrobci:
Mill-Max - Popis:
HEADER OPEN SLOTTED .600 52POS - Na skladě: