1641R-331J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1641R-331J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1641R-331J |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | 1641R-331J | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 65359 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Molded |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) | stínění | Shielded |
| Série | 1641R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 46 @ 25MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Axial | Ostatní jména | 1641R-331J TR 2500 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Phenolic |
| Frekvence indukčnosti - test | 25MHz | indukčnost | 330nH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | 250MHz |
| Detailní popis | 330nH Shielded Molded Inductor 800mA 130 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 130 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 800mA | Proud - Saturace | 800mA |