3090R-682J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 3090R-682J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 3090R-682J |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 3090R-682J | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 24447 pcs | Datový list | 3090(R) Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 3090R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 22 @ 7.9MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2-SMD | Ostatní jména | 3090R-682J TR 2000 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Iron Powder |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz | indukčnost | 6.8µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.050" (1.27mm) | Frekvence - Self Resonant | 50MHz |
| Detailní popis | 6.8µH Unshielded Inductor 135mA 4 Ohm Max 2-SMD | DC Resistance (DCR) | 4 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 135mA | Proud - Saturace | - |