3094R-124HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 3094R-124HS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 3094R-124HS |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 120UH 59MA 14 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 650 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 3094R-124HS | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 120UH 59MA 14 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4823 pcs | Datový list | 3094(R) Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±3% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 3094R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 40 @ 790kHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2-SMD | Ostatní jména | 3094R-124HS TR 650 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Iron |
| Frekvence indukčnosti - test | 790kHz | indukčnost | 120µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.140" (3.56mm) | Frekvence - Self Resonant | 7MHz |
| Detailní popis | 120µH Unshielded Inductor 59mA 14 Ohm Max 2-SMD | DC Resistance (DCR) | 14 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 59mA | Proud - Saturace | - |