C0603C-200NJ1T4
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0603C-200NJ1T4 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C0603C-200NJ1T4 |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 200NH 200MA 1.98 OHM |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | C0603C-200NJ1T4 | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 200NH 200MA 1.98 OHM | Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Dostupné množství | 91226 pcs | Datový list | C0603C Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | 0603 (1608 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm) | stínění | Unshielded |
| Série | C0603 | Stav RoHS | RoHS Compliant |
| hodnocení | - | Q @ Freq | 25 @ 150MHz |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) | Ostatní jména | C0603C-200NJ1T4 TR 200 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ceramic | Výrobní standardní doba výroby | 25 Weeks |
| Frekvence indukčnosti - test | 150MHz | indukčnost | 200nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.040" (1.02mm) | Frekvence - Self Resonant | 900MHz |
| Funkce | - | Detailní popis | 200nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.98 Ohm Max 0603 (1608 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 1.98 Ohm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 200mA |