C0603C-4N30G1T2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0603C-4N30G1T2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C0603C-4N30G1T2 |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 4.3NH 885MA 90 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | C0603C-4N30G1T2 | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 4.3NH 885MA 90 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Dostupné množství | 59561 pcs | Datový list | C0603C Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±2% | Dodavatel zařízení Package | 0603 (1608 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm) | stínění | Unshielded |
| Série | C0603 | Stav RoHS | RoHS Compliant |
| hodnocení | - | Q @ Freq | 22 @ 250MHz |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) | Ostatní jména | C0603C-4N30G1T2 TR 200 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ceramic | Výrobní standardní doba výroby | 25 Weeks |
| Frekvence indukčnosti - test | 250MHz | indukčnost | 4.3nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.040" (1.02mm) | Frekvence - Self Resonant | 6GHz |
| Funkce | - | Detailní popis | 4.3nH Unshielded Wirewound Inductor 885mA 90 mOhm Max 0603 (1608 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 90 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 885mA |