domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > ER1641-122JM
ER1641-122JM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ER1641-122JM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ER1641-122JM
Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.2UH 895MA 100 MOHM
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 25214 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number ER1641-122JM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.2UH 895MA 100 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 25214 pcs Datový list
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Molded
Tolerance ±5% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) stínění Shielded
Série ER1641 hodnocení -
Q @ Freq 44 @ 7.9MHz Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména ER1641-122JM 2500 TR
ER1641-122JM-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Iron
Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 1.2µH
Výška - Sedící (Max) - Frekvence - Self Resonant 130MHz
Detailní popis 1.2µH Shielded Molded Inductor 895mA 100 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 895mA Proud - Saturace -