ER1641-154JM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ER1641-154JM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ER1641-154JM |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 150UH 140MA 4.1 OHM TH |
Product parameter
| Part Number | ER1641-154JM | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 150UH 140MA 4.1 OHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 9645 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Molded |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) | stínění | Shielded |
| Série | ER1641 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 55 @ 790kHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Axial | Ostatní jména | ER1641-154JM 2500 TR ER1641-154JM-MIL |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 790kHz | indukčnost | 150µH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | 8.5MHz |
| Detailní popis | 150µH Shielded Molded Inductor 140mA 4.1 Ohm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 4.1 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 140mA | Proud - Saturace | - |