MILP1812-274K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MILP1812-274K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MILP1812-274K |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 270UH 100MA 12.72 OHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MILP1812-274K | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 270UH 100MA 12.72 OHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 34798 pcs | Datový list | MILP1812 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) | stínění | Unshielded |
| Série | MILP1812 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | MILP1812-274K TR 500 MILP1812-274K-MIL |
| Provozní teplota | -55°C ~ 130°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 1kHz | indukčnost | 270µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.134" (3.40mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 270µH Unshielded Inductor 100mA 12.72 Ohm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 12.72 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 100mA | Proud - Saturace | 129mA |