P160R-392GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P160R-392GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P160R-392GS |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 3.9UH 850MA 170 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | P160R-392GS | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 3.9UH 850MA 170 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3896 pcs | Datový list | P160(R) Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±2% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) | stínění | Unshielded |
| Série | P160R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | P160R-392GS BULK 50 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 3.9µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.100" (2.54mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 3.9µH Unshielded Inductor 850mA 170 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 170 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 850mA | Proud - Saturace | 784mA |