PD75R-273K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PD75R-273K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PD75R-273K |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 27UH 1.4A 120 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | PD75R-273K | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 27UH 1.4A 120 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 54646 pcs | Datový list | PDzzzR Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm) | stínění | Unshielded |
| Série | PD75R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | PD75R-273K TR 500 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 1kHz | indukčnost | 27µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.197" (5.00mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 27µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 120 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 120 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.4A | Proud - Saturace | 1.4A |