domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > PT400-1200
PT400-1200
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PT400-1200 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PT400-1200
Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 17231 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number PT400-1200 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 17231 pcs Datový list
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Toroidal
Tolerance ±15% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 1.200" Dia x 0.550" W (30.48mm x 13.97mm) stínění Shielded
Série PT hodnocení -
Q @ Freq - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména PT400-1200 BULK 100
Provozní teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Iron Powder
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 400µH
Výška - Sedící (Max) - Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 400µH Shielded Toroidal Inductor 2.4A 250 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 2.4A Proud - Saturace -