PTHF50R-50SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PTHF50R-50SM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PTHF50R-50SM |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 50UH 3.93A 40 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | PTHF50R-50SM | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 50UH 3.93A 40 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 8606 pcs | Datový list | PTHF,M-SM Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Toroidal |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm) | stínění | Shielded |
| Série | PTHFR-SM | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | PTHF50R-50SM BULK 100 |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvence indukčnosti - test | 1kHz | indukčnost | 50µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.400" (10.16mm) | Frekvence - Self Resonant | 7MHz |
| Detailní popis | 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 40 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 40 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 3.93A | Proud - Saturace | 2A |