S0402-4N7J1D
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S0402-4N7J1D s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S0402-4N7J1D |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | S0402-4N7J1D | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 12042 pcs | Datový list | S0402 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | 0402 (1005 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm) | stínění | Unshielded |
| Série | S0402 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 14 @ 250MHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) | Ostatní jména | S0402-4N7J1D 10 BULK |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Alumina |
| Frekvence indukčnosti - test | 250MHz | indukčnost | 4.7nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.030" (0.76mm) | Frekvence - Self Resonant | 4.7GHz |
| Detailní popis | 4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 150 mOhm Max 0402 (1005 Metric) | DC Resistance (DCR) | 150 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 600mA | Proud - Saturace | - |