S0603-101NF1D
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S0603-101NF1D s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S0603-101NF1D |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | S0603-101NF1D | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5164 pcs | Datový list | S0603 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±1% | Dodavatel zařízení Package | 0603 (1608 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) | stínění | Unshielded |
| Série | S0603 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 31 @ 150MHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) | Ostatní jména | S0603-101NF1D 10 BULK |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Alumina |
| Frekvence indukčnosti - test | 150MHz | indukčnost | 100nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.040" (1.02mm) | Frekvence - Self Resonant | 1.4GHz |
| Detailní popis | 100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric) | DC Resistance (DCR) | 610 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 400mA | Proud - Saturace | - |