S0603-15NJ3E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S0603-15NJ3E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S0603-15NJ3E |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | S0603-15NJ3E | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 7746 pcs | Datový list | S0603 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | 0603 (1608 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) | stínění | Unshielded |
| Série | S0603 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 32 @ 250MHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) | Ostatní jména | S0603-15NJ3E 10 BULK |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Alumina |
| Frekvence indukčnosti - test | 250MHz | indukčnost | 15nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.040" (1.02mm) | Frekvence - Self Resonant | 4GHz |
| Detailní popis | 15nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric) | DC Resistance (DCR) | 200 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 700mA | Proud - Saturace | - |