S0603-56NH3C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S0603-56NH3C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S0603-56NH3C |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM |
Product parameter
| Part Number | S0603-56NH3C | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1507 pcs | Datový list | S0603 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±3% | Dodavatel zařízení Package | 0603 (1608 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) | stínění | Unshielded |
| Série | S0603 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 35 @ 200MHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) | Ostatní jména | S0603-56NH3C 10 BULK |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Alumina |
| Frekvence indukčnosti - test | 200MHz | indukčnost | 56nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.040" (1.02mm) | Frekvence - Self Resonant | 1.9GHz |
| Detailní popis | 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max 0603 (1608 Metric) | DC Resistance (DCR) | 340 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 600mA | Proud - Saturace | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
S0603-56NH3 - Výrobci:
API Delevan - Popis:
FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM - Na skladě: